Ilgalaikė automobilių nuoma verslui ar nuosavas transportas – ką pasirinkti?

27 kovo, 2023

Klientų lūkesčiams augant, verslai vis labiau susitelkia į savo teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimą, o didžiąją dalį operacinės veiklos vis dažniau patiki išorės partneriams. Paslaugų, kurios siūlo verslo vidinius procesus lengvinančius sprendimus, paskutiniu metu sparčiai daugėja. Viena iš jų – automobilių prenumerata. Tai vis paklausesnė paslauga, sprendžianti gana dažną įmonių rūpestį – automobilių parko valdymą. Jau kurį laiką ilgalaikė automobilių nuoma verslui keičia įmonių požiūrį į nuosavą automobilių parką ir suteikia galimybę juo naudotis bei jį valdyti kur kas efektyviau – be sudėtingų įsipareigojimų ar kasdienės priežiūros rūpesčių.  

Alternatyvus sprendimas verslui pagal poreikius

„MyBee“ prenumerata – tai naujas būdas turėti automobilį. Ilgalaikė automobilio nuoma verslui suteikia galimybę naudotis automobiliu tiek, kiek reikia – 6 mėnesius, metus, dvejus, trejus ar penkerius – nesirūpinant kasdiene automobilių priežiūra. Norint įsivertinti, ar šis modernus būdas valdyti automobilių parką tinka Jūsų įmonei, verta apsvarstyti automobilių įsigijimui ir išlaikymui skiriamas išlaidas, mobilumo poreikius bei transporto parko priežiūrai skiriamus resursus.

Pasaulyje vis dar kylant infliacijai ir kintant EURIBOR palūkanų normoms, automobilių pirkimas tampa iššūkiu ne tik mažesnėms ar vidutinėms organizacijoms. Stambūs verslai, kuriems reikalingas didelis automobilių kiekis, taip pat patiria kur kas didesnes išlaidas ne tik įsigydami automobilius, bet ir juos prižiūrėdami. Nepaisant to, planuojančios įsigyti automobilius įmonės neretai neįvertina ne tik automobilių priežiūrai skiriamų išlaidų, bet ir automobilio nusidėvėjimo kaštų ateityje. Ilgalaikė automobilių nuoma verslui leidžia turėti fiksuotas mėnesines įmokas visam sutarties laikotarpiui. Taip pat į kainą įtraukiamos papildomos, su automobilio išlaikymu susijusios, išlaidos, pavyzdžiui, draudimo, remonto, padangų keitimo ir pan.

Svarbu įsivertinti ir tai, kaip dažnai automobiliais reikės naudotis. Įprastai tai priklauso nuo veiklos srities, klientų srautų ir net sezoniškumo. Pavyzdžiui, vieniems verslams automobiliai reikalingi kiekvieną dieną, kitų verslų automobilių poreikis išauga šventiniais laikotarpiais, o kai kuriems tereikia laikino pakaitinio automobilio. Tad ilgalaikė automobilių nuoma verslui – gera alternatyva planuoti savo išlaidas ir naudotis automobiliu tuomet, kai jo iš tiesų reikia, bei nesirūpinti jo pardavimu ateityje, kai šis nuvertės.

Nauji automobiliai iškart

Besitęsiant automobilių gamybos ir pristatymo sutrikimams, organizacijoms jau tapo įprasta, kad naujų automobilių tenka gerokai palaukti, o tuo tarpu ilgalaikė automobilių nuoma verslui pasiekiama dar tą pačią dieną. Be to, paslaugos užsakymo procesas taip pat labai paprastas. Viskas, ką reikia padaryti, tai „MyBee“ interneto puslapyje užpildyti verslo klientams skirtą formą ir dar tą pačią dieną sulaukti įmonės atstovo skambučio. Sukurtoje verslo paskyroje įmonė galės išsirinkti automobilius, o atlikus apmokėjimą teliks juos atsiimti. Tai galima padaryti dar tą pačią dieną, o, esant poreikiui, „MyBee“ automobilius gali pristatyti ir pageidaujamu adresu per 3 darbo dienas.

Ilgalaikė automobilių nuoma verslui be papildomų rūpesčių

Vienas didžiausių privalumų, kuriuos vertina automobilius jau prenumeruojantys verslai – galimybė nesirūpinti periodine automobilio priežiūra.

Įprastai tam reikia nemažai vidinių įmonės resursų ir kur kas daugiau laiko nei įsivertinama iš pradžių. Pavyzdžiui, kažkas iš įmonės turi pasirūpinti draudimo sąlygomis ir periodine technine apžiūra, taip pat pasirūpinti, kad laiku būtų pakeistos padangos, esant poreikiui, ieškoti remonto paslaugų ir pan. Kuo didesnis automobilių kiekis, tuo daugiau resursų reikia priežiūrai ir administravimui. Tad kur kas patogiau, kai visa jo priežiūra gali pasirūpinti išorės atstovas, turintis patirtį ir patikimus partnerius.

Automobilio nuoma verslui – vertinantiems lankstumą

Lankstumas – vienas didžiausių privalumų, kuriuos siūlo ilgalaikė automobilių nuoma verslui naudojantis automobiliu tiek trumpesniu, tiek maksimaliu prenumeratos laikotarpiu. Pirmiausia, „MyBee“ suteikia galimybę pasirinkti automobilius iš itin plačios modelių pasiūlos. Čia galima rasti tiek naujausius ekonomiškus miesto visureigius, tiek elektrinius ar hibridinius lengvuosius automobilius, taip pat ir komercinės paskirties transportą. Esant papildomų modelių poreikiui, „MyBee“ gali juos užsisakyti. Tad kiekviena įmonė, priklausomai nuo veiklos specifikos, tikrai atras sau tinkamiausią variantą.

Natūralu, kad verslams sparčiai augant ar keičiantis veiklos spektrui, kinta ir mobilumo poreikiai, tad automobilių nuoma tokiais atvejais gali tapti palankiausiu sprendimu. „MyBee“ ilgalaikė automobilių nuoma verslui lengvai prisitaiko prie kiekvieno verslo kliento poreikių ir suteikia galimybę keisti automobilį kas pusmetį. Prenumeratai artėjant į pabaigą, taip pat galima ją pratęsti renkantis tą patį arba visiškai naują automobilį. Visas sąlygas galima lengvai sutarti skambučiu, o patvirtinti tiesiog interneto paskyroje. Tad jokios popierinės sutartys ar ilgos administracinės procedūros nesutrukdys verslo kasdienybės.

Sparčiai augančiam ir inovatyviam verslui

Vis dar svarstote, ar ilgalaikė automobilių nuoma verslui tiktų Jūsų įmonei? Ši paslauga tiks kiekvienam verslui, kuris vertina savo laiką, fokusuojasi į įmonės tikslų įgyvendinimą, išteklių optimizavimą bei stengiasi maksimaliai pateisinti savo klientų lūkesčius. Lanksčios, inovatyvios ir kokybiškos partnerių paslaugos gali padėti sparčiau įgyvendinti verslo tikslus.

„MyBee“ – šiuolaikiškas požiūris į verslo automobilių parko valdymą ir efektyvus sprendimas, kuris gali  palengvinti kiekvieno verslo kasdienybę. Ir visai nesvarbu, ar Jūsų įmonė valdo smulkų, vidutinį ar didelį verslą bei kokia veikla ji užsiima. Jei yra poreikis judėti, vertėtų įsivertinti, kaip dažnai reikėtų naudotis automobiliais, kiek kainuotų išlaikyti ir prižiūrėti nuosavą transportą bei ar įmonė galės skirti papildomų resursų turimą automobilių parką administruoti.

Ilgalaikė automobilių nuoma verslui užtikrina fiksuotas prenumeratos kainas visam nuomos laikotarpiui, o įprastai papildomos automobilių priežiūros paslaugos yra įtraukiamos į prenumeratos kainą. Jokių popierinių sutarčių, sudėtingo automobilio įsigijimo proceso, jokių papildomų automobilių priežiūros išlaidų ir rūpesčių. Užsiprenumeravę automobilius gausite juos dar tą pačią dieną, o prenumeratos laikotarpiu nereikės sekti, kada peržiūrėti draudimo sąlygas, pristatyti automobilį į periodinę techninę apžiūrą ar rūpintis padangomis. Pasikeitus įmonės poreikiams, galima lengvai keisti automobilius, laikinai papildyti ar sumažinti automobilių parką.

Jeigu kyla papildomų klausimų apie automobilių prenumeratą ar norisi pasitarti, susisiekite su „MyBee“ ir pasirinkite lankstų bei protingą pasiūlymą savo verslui.