„MyBee“ prenumerata: ilgalaikė automobilių nuoma paprasčiau

23 sausio, 2023

Pavargote nuo savo senojo automobilio, kuris kelia vis daugiau rūpesčių? Šiuo metu negalite skirti didelės sumos įsigyti naują automobilį? O gal nenorite ilgam įsipareigoti ar automobilio priežiūra Jums kelia galvos skausmą? Jei šie klausimai sukasi Jūsų galvoje ir neduoda ramybės, „MyBee“ – puikus sprendimas tiems, kurie vertina savo laiką, kokybiškas paslaugas ir lankstumą. „MyBee“ automobilių prenumerata, kitaip – ilgalaikė automobilių nuoma, yra patogi alternatyva tradiciniam automobilio turėjimui. Jokių popierinių sutarčių, sudėtingų sąlygų ar ilgalaikių įsipareigojimų.

Naujo automobilio prenumerata pusmečiui, metams, dvejiems ar trejiems

„MyBee“ yra inovatyvi automobilių prenumeratos paslauga, kuri yra alternatyva tradicinei automobilių nuomai ar jo nuosavybei. Prenumerata suteikia Jums galimybę keisti transporto priemonę pagal poreikius: kas 6 mėnesius, metus, dvejus ar trejus, atnaujinti to paties automobilio prenumeratą arba rinktis kitą automobilį sutarties termino pabaigoje ir niekada nesirūpinti technine priežiūra, draudimu ar kitais rūpesčiais. „MyBee“ ilgalaikė automobilių nuoma leidžia pasirinkti Jūsų poreikius atitinkantį automobilį iš mūsų siūlomo plataus automobilių asortimento. Galite rinktis ekonomiškus miesto visureigius, elektrinius ar hibridinius automobilius, kurie leis patogiai ir greitai judėti mieste, keliauti iki darbo ir susitikti trumpai su draugais kavos pertaukėlei.  Taip pat patogius, erdvius ir žiemos periodu taip mėgstamus keturių ratų varomus automobilius ilgesnėms kelionėms su šeima ar draugais, kurios bus saugios ir komfortiškos.

Naujas automobilis vos keliais telefono paspaudimais

Užimtoje ir rūpesčių kupinoje kasdienybėje galimybė taupyti laiką ir įsigyti norimas paslaugas greitai, patogiai ir paprastai tampa itin vertinama. Žmonės vis labiau vertina savo laiką ir nori jį skirti maloniems, džiaugsmą teikiantiems dalykams ar veikloms, todėl paslaugas ir prekes užsisakyti nori greitai ir patogiai. Nors ilgalaikė automobilio nuoma gali pasirodyti sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti paslauga, vis dėlto – užsisakyti šią paslaugą netruks nei dešimties minučių. „MyBee” nuolat peržiūri ir tobulina prenumeratos užsakymo funkcionalumą procesus, kad paslaugą užsisakyti būtų kuo paprasčiau kiekvienam vartotojui.

Užsiprenumeruokite automobilį vos keliais telefono paspaudimais ir atsiimkite iškart, kai tik sumokėsite pirmąją įmoką. Jums tereikia atsisiųsti „CityBee“ mobiliąją programėlę, pridėti mokėjimo kortelę bei vairuotojo pažymėjimą. Programėlėje spauskite ant juodos ikonos „my“, išsirinkite Jums patinkantį automobilį, prenumeratos sąlygas (avanso dydį, prenumeratos trukmę) bei papildomas paslaugas. Mobiliojoje programėlėje patvirtinkite savo pasirinkimą bei atlikite pirmąjį mokėjimą. Kai tik mokėjimas bus patvirtintas, nuvykite į nurodytą automobilio lokaciją ir atsirakinkite „MyBee“ automobilį per programėlę. Raktelius bei visus dokumentus rasite automobilio viduje. Esant poreikiui, automobilį galime pristatyti Jums patogiu adresu. Štai ir viskas – automobilis Jūsų, telieka mėgautis kelionėmis be rūpesčių ir pagalvoti, kodėl ilgalaikė automobilių nuoma į galvą neatėjo anksčiau.

„MyBee“ – vertinantiems lankstumą ir patogumą  

Ar norėtumėte turėti svajonių automobilį nepasirašydami ilgalaikių sutarčių? O gal norėtumėte keisti automobilį kas pusmetį? Tai daugelio vairuotojų ir automobilių entuziastų svajonių scenarijus, kuris dar visai neseniai buvo nepasiekiamas. Atsiradus automobilių prenumeratos paslaugoms, ši svajonė tampa realybe. „MyBee“ prenumeratos paslauga siūlo vartotojams aukščiausios klasės automobilius tiesiogiai iš gamintojų, lanksčias sąlygas, transporto priemonių pasirinkimo galimybes ir aiškias sutarties sąlygas. Lankstumas yra vienas svarbiausių „MyBee“ ilgalaikės automobilių nuomos privalumų. Turėdami galimybę keisti transporto priemones, kai tik prireikia, niekada nesijausite supančioti įprastų nuomos sutarčių, kurios dažnai neatitinka Jūsų besikeičiančių įpročių ir norų. Jums reikalingas didesnis automobilis, kuriame tilptų visa šeima, ar mažesnis, patogioms kelionėms į darbą? „MyBee“ ilgalaikė automobilių nuoma leidžia keisti automobilį sutarties terminui pasibaigus, be jokių didelių įsipareigojimų ir papildomų sutarties sąlygų. Be to, visi „MyBee“ automobiliai yra nauji, pristatyti tiesiai iš gamintojų ir prieš tai kruopščiai patikrinti, todėl jauskitės saugiai ir patogiai, kad ir kur bevažiuotumėte.

Kitas svarbus „MyBee“ prenumeratos privalumas – patogumas. Pasirinkus „MyBee“ paslaugas, Jums nereikės rūpintis automobilio technine priežiūra, draudimu, padangų keitimu ar kitais automobilio priežiūros klausimais, kurie dažnai kamuoja turinčius nuosavą automobilį. Pamirškite datas, kai reikia keisti automobilio padangas ar nusidėvėjusias automobilio dalis. Susitelkite į svarbesnius dalykus gyvenime: šeimą, karjerą ar pomėgius. Negaiškite laiko varginantiems važiavimams į automobilių servisą ir leiskite tuo pasirūpinti „MyBee“.

Ar ilgalaikė automobilių nuoma tikrai Jums?

Prieš įsigydami automobilį svarstote, ar jį geriau pirkti, ar nuomotis? Galvojate, kas Jums būtų patogiausia, kur rasti geriausias sąlygas, todėl ne kartą interneto paieškoje esate įvedę raktažodžius ,,automobilių pirkimas“, ,,ilgalaikė automobilių nuoma Vilnius“ ar ,,ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėda“, tačiau vis tiek nesate tikri, kokią paslaugą pasirinkti? Turite dvejonių, ar tikrai ilgalaikė automobilių nuoma yra kur kas paprastesnis ir patogesnis būdas turėti naują automobilį, lyginant su įprastu automobilio įsigijimu? Patikiname, kad „MyBee“ automobilių prenumerata leis turėti automobilį be rūpesčių.  Jei norite patogiai ir saugiai keliauti asmeniniais ar darbo reikalais, „MyBee“ ilgalaikė automobilių nuoma yra tai, ko Jums reikia. Nepraleiskite progos pasinaudoti šia galimybe ir jau šiandien turėti naują automobilį. Primename, kad jei savo sprendimu nebūsite patenkinti, Jums norėsis kito, dabartinius poreikius atitinkančio automobilio, jį galėsite lengvai pasikeisti pasibaigus prenumeratos laikui.

„MyBee“ – tai naujas požiūris į automobilį. Nesukite galvos dėl ilgalaikių įsipareigojimų, sudėtingo automobilio įsigijimo proceso, popierinių sutarčių ar automobilio priežiūros. Atsiimkite naują automobilį, kad ir šiandien. „MyBee“ ilgalaikė automobilių nuoma siūlo patogų ir paprastą būdą gauti patikimą transporto priemonę ilgalaikiam naudojimui itin lanksčiomis ir patogiomis sąlygomis. Kokybiški automobiliai, greitas paslaugos užsakymas ir konkurencingos kainos padės pasirinkti tai, ko reikia kiekvienam vairuotojui pagal individualius jo poreikius. Vis dar svarstote, ar ilgalaikė automobilių nuoma yra tinkamas pasirinkimas Jums? Susisiekite su „MyBee“ ir suprasite, kad tai – protingas sprendimas lengvam ir patogiam gyvenimui.