Nuo šiol Lietuvoje „Tesla“ elektromobilius galima prenumeruoti

13 rugsėjo, 2023

Tesla“ automobilius nuo šiol galima prenumeruoti tokią paslaugą Lietuvoje pasiūlė automobilių prenumeratos paslaugas teikianti įmonė „MyBee“. Rugsėjo mėnesio pabaigoje norintys galės lengvai užsisakyti vieną populiariausių visame pasaulyje „Tesla Model 3“ elektromobilį. Išsirinkus ir rezervavus automobilį, jį bus galima atsiimti dar tą pačią dieną.

„MyBee“ vadovo Luko Jurkšaičio teigimu, ilgalaikės automobilių nuomos potencialas rinkoje auga – vis daugiau žmonių atranda prenumeratos privalumus. Klientai prioritetą teikia ne tik automobilio kainai, bet ir paslaugos užsakymo lankstumui bei patogumui, taip pat domisi įvairių klasių automobiliais. „Augantis prenumeratos paslaugos aktualumas motyvuoja ieškoti naujų sprendimų, kurie atitiktų individualius ir nuolat besikeičiančius klientų poreikius. Todėl toliau aktyviai plečiame automobilių asortimentą ne tik populiariais ekonominės klasės, bet ir rinkoje geidžiamais,  aukščiausios klasės automobilių modeliais, kuriuos klientai gali gauti čia ir dabar“, pasakoja L. Jurkšaitis.

Europos automobilių gamintojų asociacijos (ACEA) duomenimis, susidomėjimas elektromobiliais Europoje auga – jų pardavimai liepos mėnesį, palyginti su ankstesniais metais, išaugo daugiau kaip 50 proc. „MyBee“ vadovo teigimu, įmonė mato ir vis didesnį klientų susidomėjimą šio tipo automobilių prenumerata. „Stebime elektromobilių rinkos tendencijas, augantį susidomėjimą, todėl šiuo metu savo klientams siūlome kelis skirtingus modelius – „Volkswagen ID.4 Electric“, „Cupra Born“, „Peugeot e-2008”, o rugsėjo mėnesį mūsų parką Lietuvoje papildo ir vienas populiariausių „Tesla“ modelių – „Tesla Model 3 Long Range“. Ilgainiui klientams pasiūlysime ir kitų modelių“, priduria L. Jurkšaitis.

Pastaraisiais metais pasaulinė automobilių prenumeratos paslauga sparčiai vystėsi ir, remiantis „Global Market Insights“ duomenimis, 2022 m. rinkos dydis jau viršijo penkis  milijardus JAV dolerių. Šiuo metu prognozuojama, kad iki 2032 m. šis skaičius gali išaugti apie 35 proc. Automobilio prenumeratos paklausą atspindi ir sėkmingi pirmieji keleri „MyBee“ veiklos metai Lietuvoje – 2022 m. Lietuvoje ir Estijoje iš viso buvo pasirašyta daugiau nei 1 000 automobilių prenumeratos kontraktų tiek su privačiais, tiek su juridiniais asmenimis. 2023 m. pradžioje „MyBee“ žengė dar vieną plėtros žingsnį į ne mažiau imlią naujovėms Latvijos rinką. Nuo tada, kai „MyBee“ pristatė prenumeratos paslaugas Latvijos gyventojams, įmonė užtikrino vieningą šios paslaugos prieinamumą visame Baltijos šalių regione.

„Teslo Model 3 Long Range“ automobiliai pasižymi moderniomis technologijomis ir unikaliu dizainu, taip pat suteikia aukščiausio lygio komfortą ir užtikrina saugumą kelyje. Šių elektromobilių nuvažiuojamas atstumas siekia daugiau nei 500 km, todėl su jais daug paprasčiau planuoti ilgesnes keliones. Minimalistinis vidaus dizainas ir erdvi interjero struktūra suteikia jaukumo ir modernumo jausmą, o platus stiklinis stogas leidžia mėgautis dangaus panorama. „Tesla“ rinkoje žinomas kaip pirmaujantis gamintojas technologijų ir įrangos sprendimuose. Automobiliai atitinka aukščiausius saugos reikalavimus ir turi daugybę įmontuotų funkcijų, kurios leidžia saugiai vairuoti bet kuriuo paros metu.

Naujuosius „Tesla“ automobilius klientai galės rinktis iš keturių spalvų – baltos, pilkos, juodos ir mėlynos. „MyBee“ užtikrina pilną automobilio priežiūrą: į automobilio prenumeratos kainą visu sutarties laikotarpiu yra įskaičiuotas draudimas, padangos, jų saugojimas ir montavimas. Už papildomą mokestį galima įsigyti ir techninio aptarnavimo bei nusidėvinčių dalių remonto paslaugą.